Opieka nad stroną www

Profesjonalna opieka nad stronami CMS WordPress

Oferujemy kompleksową opiekę nad stronami internetowymi oraz administrację serwerami. Nasze usługi obejmują m.in.:

  1. Monitorowanie strony internetowej: Regularne sprawdzanie działania strony internetowej, w tym szybkości ładowania, dostępności i poprawności funkcjonalności.

  2. Bezpieczeństwo strony internetowej: Regularne aktualizacje oprogramowania, tworzenie kopii zapasowych, zabezpieczenie przed atakami hakerskimi i spamem.

  3. Aktualizacje strony internetowej: Aktualizacje zawartości strony internetowej, wprowadzanie zmian na stronie internetowej, wprowadzanie nowych funkcjonalności.

  4. Obsługa klienta: Odpowiedź na zapytania klientów, rozwiązywanie problemów technicznych, dostarczanie wsparcia technicznego.

WordPress i Joomla to jedne z najpopularniejszych CMS do tworzenia stron www. Niestety nieaktualizowane stanowią łatwy cel dla hakerów. Zabezpieczmy Twoją stronę i zminimalizujemy ryzyko włamań. Wybierając jeden z pakietów opieki, możesz spokojnie zająć się prowadzeniem własnego biznesu. My w tym czasie zajmiemy się techniczną obsługą Twojej strony.

Zespół naprawastron.com.pl tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w administraowaniu portalami, blogami oraz sklepami internetowymi. Oferujemy naszym Klientom pakiety dostosowane do ich potrzeb. Realizujemy usługi z zakresu utrzymania, aktualizowania, zabezpieczania oraz wykonywania kopii zapasowych stron. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

START
od 139PLN

Aktualizacja WP i wtyczek
Monitoring działania strony
Monitoring antywirusowy
Kopia bezpieczeństwa
System HelpDesk

OPTYMALNY
od 349PLN

Aktualizacja WP i wtyczek
Monitoring działania strony
Monitoring antywirusowy
Kopia bezpieczeństwa
System HelpDesk
2 godziny pracy programisty

Profesionalny
od 600PLN

Aktualizacja WP i wtyczek
Monitoring działania strony
Monitoring antywirusowy
Kopia bezpieczeństwa
System HelpDesk
4 godziny pracy programisty

Kompleksowa opieka

Zajmiemy się każdym aspektem administrowania stroną.

wsparcie techniczne

Oferujemy wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.

stała opieka

Twoją stronę mamy cały czas na oku, również za pomocą systemu monitoringu stron.

Pracuj wygodnie, a my zajmiemy się Twoją stroną www

Korzyści z opieki nad stroną

stały monitoring antywirusowy

Systematycznie skanujemy strony internetowe naszych klientów w celu wykrycia potencjalnych zagrożeń

Wsparcie Premium Pro

Na zgłoszenia naszych klientów reagujemy w ciągu 24h. Modyfikacje i naprawy stron internetowych wykonujemy tak szybko jak to możliwe.

Stała opieka

Nasze systemy monitoringu przez 24h na dobę monitorują stan Twojej witryny internetowej.

Bezpieczeństwo

Dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa Twojej strony internetowej. Wdrażamy zabezpieczenia i dbamy o bieżące aktualizacje.

Bezpłatna wycena opieki nad stroną WWW
    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie  danych osobowych w zakresie adresu e-mail oraz danych kontaktowych, przez NovaConnect, ul. Kurowskiego 2d/2, 62-030 Luboń, w celach związanych z realizacją powyższego zapytania, w tym przedstawienia oferty oraz realizacji prac związanych z zapytaniem. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do realizacji przesyłanego zapytania. Przedmiotowa zgoda może być w każdym czasie wycofana.