Usuwanie wirusów CMS WordPress

Usuwanie wirusów z CMS WordPress

Jeśli Twoja strona internetowa oparta na CMS WordPress została zainfekowana wirusem, możemy Ci pomóc! Nasza usługa usuwania wirusów ze stron internetowych CMS WordPress obejmuje wstępną analizę, wyłączenie strony do czasu usunięcia wirusów ze strony, kopiowanie zapasowe i wiele więcej. 

Najczęstsze objawy włamań na stronę WordPress

 • błędy na stronie,
 • biały ekran na stronie,
 • przekierowania na strony zewnętrzne
 • komunikat przeglądarki  o niebezpiecznej zawartości strony

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty usuwania wirusów ze stron internetowych CMS WordPress.

aktualizacje stron www

Najczęstsze przyczyny włamań WordPress

 • brak regularnych aktualizacji wtyczek, które mogą zawierać istotne luki związane z bezpieczeństwem,
 • zbyt proste hasło administratora oraz używanie standardowego loginu ‘admin’,
 • wyciek danych do logowania się na konto FTP,
 • zawirusowany komputer, pozwalający na wykradanie danych do logowania zapamiętanych w przeglądarce,
 • współdzielony hosting, na którym w ramach jednego konta utrzymywanych jest więcej stron WWW,
 • instalowanie i używanie wtyczek pochodzących z niezweryfikowanych źródeł.
 

Naprawimy Twoją stronę www

Chcę naprawić stronę

Prześlij formularz w celu otrzymania darmowej wyceny naprawy Twojej strony internetowej CMS WordPress.

Bezpłatna wycena naprawy

Jestem zainteresowana/y  usługą naprawienia mojej strony internetowej WordPress.
  Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie  danych osobowych w zakresie adresu e-mail oraz danych kontaktowych, przez NovaConnect, ul. Kurowskiego 2d/2, 62-030 Luboń, w celach związanych z realizacją powyższego zapytania, w tym przedstawienia oferty oraz realizacji prac związanych z zapytaniem. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do realizacji przesyłanego zapytania. Przedmiotowa zgoda może być w każdym czasie wycofana.

  Najczęściej zadawane pytania:

  Czym jest Malware?

  Malware jest złośliwym oprogramowaniem, którego celem jest wykradanie informacji o użytkownikach odwiedzających zhakowaną stronę internetową. Malware może być odpowiedzialne również za rozsyłanie spamu z konta nieświadomego użytkownika.

  Jak długo trwa usuwanie wirusów?

  Czas usuwania wirusów ze strony internetowej CMS WordPress zależy od stopnia infekcji i wielkości strony. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty usuwania wirusów ze stron internetowych CMS WordPress. Nasze doświadczenie pokazuje, że najczęściej naprawy zajmują nie więcej niż 48h.

  Czy udzielacie gwarancji?

  Tak, oferujemy gwarancję na naszą usługę usuwania wirusów ze stron internetowych CMS WordPress. Jeżeli w ciągu 30 dni od wykonania naszej usługi Twoja strona zostanie ponownie zainfekowana to naprawimy ją bez dodatkowych kosztów, w ramach gwarancji, której udzielamy naszym klientom.

  Czy wykonujecie aktualizacje?

  Tak, przeprowadzamy aktualizacje WordPress. Aktualizacje WordPress zazwyczaj zawierają poprawki dotyczące luk w zabezpieczeniach, poprawki błędów i nowe funkcje. 

  Czy z Google zniknie komunikat o niebezpiecznej zawartości strony?

  Po wykonanej pracy zgłaszamy stronę do Google, informując o jej wyczyszczeniu i kierując prośbę o weryfikację stanu strony. W przeciągu 2-3 dni roboczych Google weryfikuję naprawioną stronę i usuwa komunikaty ostrzegawcze.

  Czy przywrócenie kopii zapasowej rozwiąże problem?

  Niestety nie ma takiej gwarancji. Strona mogła zostać zainfekowana jeszcze przed wykonaniem kopii zapasowej. Nawet jeżeli Twoja strona po przywróceniu kopii zacznie działać prawidłowo to bez wdrożenia odpowiednich zabezpieczeń do kolejnego włamania może dojść nawet w ciągu 12 godzin.

  Dlaczego wirusy WordPress są groźne dla Twojej strony internetowej?

  W dzisiejszych czasach, gdy większość firm działa online, ochrona witryny przed szkodliwym oprogramowaniem i atakami hakerów jest niezwykle istotna. Wirusy i inne złośliwe skrypty mogą poważnie zaszkodzić Twojej witrynie #WordPress, narażając ją na utratę danych, uszkodzenie plików, a nawet kradzież poufnych informacji. Dlatego, jeśli napotkasz problemy związane z bezpieczeństwem swojej strony WordPress, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

  Działamy szybko, ponieważ rozumiemy, że każda sekunda, w której Twoja strona jest narażona na zagrożenie, jest cenna. Kiedy zgłosisz nam problem, nasi wykwalifikowani specjaliści przystępują do działania natychmiast, aby zlokalizować, zidentyfikować i usunąć wszelkie złośliwe oprogramowanie. Nasze efektywne procedury eliminacji wirusów zapewniają, że Twoja strona zostanie naprawiona, a jej pełna funkcjonalność będzie przywrócona w jak najkrótszym czasie.

  Utrata klientów

  Zainfekowana strona często przekierowuje odwiedzających do zewnętrznych serwisów. Może to spowodować, że klienci nie trafią na stronę z Twoją ofertą i nie dokonają konwersji.

  Spadek pozycji w Google

  Google blokuje kilkadziesiąt tysięcy stron tygodniowo z powodu wykrycia złośliwego oprogramowania. Zawirusowana strona może wyświetlać alerty przeglądarki i zniknąć z wyników wyszukiwania Google

  Utrata reputacji

  Twoja zawirusowana strona może zostać wykorzystana przez hakerów do kradzieży danych i wyłudzeń. Przekierowanie może prowadzić Twoich klientów do stron phisingowych.

  Zabezpieczenie Strony WordPress

  Jednak nasza praca nie kończy się na samym usuwaniu wirusów. Jako doświadczony zespół specjalistów ds. bezpieczeństwa internetowego, zapewniamy kompleksowe wsparcie, aby zapobiec przyszłym atakom i zagrożeniom. Po zakończeniu usuwania wirusów z Twojej witryny, przeprowadzamy wnikliwą analizę, aby zidentyfikować słabe punkty i luki w zabezpieczeniach. Następnie proponujemy skuteczne rozwiązania, które pomogą wzmocnić ochronę Twojej strony przed przyszłymi atakami.